Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAM15SF179A208
DAM15SF179A208
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAM15SF179A208 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAM15SF179A208
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAM15SF179A208 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1742 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Wrap
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal