Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAMA26PNMBK52
DAMA26PNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAMA26PNMBK52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAMA26PNMBK52
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1176 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAMA26PNMBK52 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1176 pcs Podatkovni list DAMA26PNMBK52
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated
Serija D*MA Pakiranje Bulk
Druga imena IDAMA26PNMBK52 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A