Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAMA26SK126
DAMA26SK126
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAMA26SK126 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAMA26SK126
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAMA26SK126 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1552 pcs Podatkovni list DAMA26SK126 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Serija D*MA Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal