Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAMD15PF
DAMD15PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAMD15PF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAMD15PF
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAMD15PF Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4159 pcs Podatkovni list DAMD15PF Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy
Napetost - Atributi atributov -
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Signal
Shell Size - Vstavi (Convert From) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija MIL-DTL-24308, D*M
RoHS Status Bulk Pitch - Connector -
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca DAMD15PF Dolžina - navojna porcija pod glavo -
Lastnosti Mounting Brackets Razširjen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Trenutna ocena (na stike) Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni obrazec 2 (DA, A)