Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAMV15SZK126
DAMV15SZK126
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAMV15SZK126 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAMV15SZK126
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3244 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAMV15SZK126 Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 3244 pcs Podatkovni list DAMV15SZK126
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDAMV15SZK126 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A