Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBE25SF179A
DBE25SF179A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBE25SF179A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBE25SF179A
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3521 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DBE25SF179A Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3521 pcs Podatkovni list DBE25SF179A
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Wrap
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija Original D Pakiranje Bulk
Druga imena IDBE25SF179A delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A