Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBM25P1AFNA191
DBM25P1AFNA191
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBM25P1AFNA191 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBM25P1AFNA191
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5258 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DBM25P1AFNA191 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5258 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Mounting Brackets
natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:DBM25P1AFN
  • Proizvajalci:Cannon