Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub, D-Shaped konektorji - Ohišja > DBMA25PNMBK52F0
DBMA25PNMBK52F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMA25PNMBK52F0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMA25PNMBK52F0
Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 25 M CRIMP NMB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DBMA25PNMBK52F0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 25 M CRIMP NMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1337 pcs Podatkovni list DBMA25PNMBK52F0
Kategorija Priključki, Interconnects Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated Shell Finish Thickness 50µin (1.27µm)
Serija D*MA Pakiranje Bulk
Druga imena IDBMA25PNMBK52F0 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Cipele parjenja 200 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
Dielektrični material Thermoplastic natančen opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
Vrsta kontakta Signal Vrsta priključka Plug for Male Contacts
Slog konektorja D-Sub Barva -
Podobni izdelki
  • del #:DBMA25PTI
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 25 M CRIMP G TIN
  • Na zalogi:4080
  • del #:DBMA25S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:DSUB 25 F CRIMP G ZINC
  • Na zalogi:4179
  • del #:DBMA25PNM
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
 RFQ
  • del #:DBMA25S
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 25 F CRIMP DI G
  • del #:DBMA25PNMB77
  • del #:DBMA25PNMB
 RFQ
  • del #:DBMA25S-F16
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT