Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBME-25S-E
DBME-25S-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBME-25S-E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBME-25S-E
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2249 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela DBME-25S-E Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 2249 pcs Podatkovni list DBME25SE
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija D*M Pakiranje Bulk
Druga imena 053513-1750
DBME25SE
IDBME25SE
IDBME25SE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A