Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMF21W1SA176
DBMF21W1SA176
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMF21W1SA176 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMF21W1SA176
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6360 pcs
Product parameter
številka dela DBMF21W1SA176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6360 pcs Podatkovni list Combo D Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija Combo D®, D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDBMF21W1SA176 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 21 (20 + 1 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 21 (20 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A