Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMM21W1PA101
DBMM21W1PA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMM21W1PA101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMM21W1PA101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5493 pcs
Product parameter
številka dela DBMM21W1PA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5493 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 (20 + 1 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)