Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMM25PA-A101
DBMM25PA-A101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMM25PA-A101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMM25PA-A101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2152 pcs
Product parameter
številka dela DBMM25PA-A101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2152 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena DBMM25PAA101
IDBMM25PA-A101
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Mounting Brackets
natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A