Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMMD13W3SJ
DBMMD13W3SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMMD13W3SJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMMD13W3SJ
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DBMMD13W3SJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3128 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 13 (10 + 3 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)