Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMN25PNK127
DBMN25PNK127
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMN25PNK127 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMN25PNK127
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2819 pcs
Product parameter
številka dela DBMN25PNK127 Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 2819 pcs Podatkovni list DBMN25PNK127
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDBMN25PNK127 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock, Grounding Indents natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal