Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCM37P1A0N
DCM37P1A0N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCM37P1A0N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCM37P1A0N
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5590 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DCM37P1A0N Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5590 pcs Podatkovni list DCM37P1A0N Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:DCM37P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:DSUB 37 M SOD G ZINC
  • Na zalogi:6421
  • del #:DCM37P
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 37 M SOD G30 ZINC
  • Na zalogi:4471
  • Proizvajalci:Amphenol FCI
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 37P STR SLDR CUP
  • del #:DCM37P1A5N
  • Proizvajalci:Cannon
  • del #:DCM37P1A7N