Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCM37PZK87
DCM37PZK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCM37PZK87 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCM37PZK87
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCM37PZK87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3574 pcs Podatkovni list DCM37PZK87
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDCM37PZK87 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Grounding Indents
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A