Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub, D-Shaped konektorji - Ohišja > DCMAMY-37S-F0
DCMAMY-37S-F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMAMY-37S-F0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMAMY-37S-F0
Proizvajalec Cannon
Opis CONN DSUB RCPT 37POS HSG
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5712 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCMAMY-37S-F0 Proizvajalec Cannon
Opis CONN DSUB RCPT 37POS HSG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5712 pcs Podatkovni list DCMAMY37SF0
Kategorija Priključki, Interconnects Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Shell Finish Thickness -
Serija 24308-Style, D*MAM Pakiranje Bulk
Druga imena 051535-0013
DCMAMY37SF0
IDCMAMY37SF0
IDCMAMY37SF0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Cipele parjenja 500 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
Dielektrični material Thermoplastic natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position
Vrsta kontakta Signal Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts
Slog konektorja D-Sub Barva -
Podobni izdelki
  • del #:DCMAMY37S
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 37 F CRIMP D FLOA G50 Z