Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMC21HA4PJ
DCMC21HA4PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMC21HA4PJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMC21HA4PJ
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DCMC21HA4PJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5567 pcs Podatkovni list Combo D CatalogDCMC21HA4PJ Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija Combo D®, D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 (17 + 4 Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
natančen opis 21 (17 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A, 40A