Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMF25W3SA176
DCMF25W3SA176
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMF25W3SA176 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMF25W3SA176
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5693 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCMF25W3SA176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5693 pcs Podatkovni list Combo D Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev -
Serija Combo D®, D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 (22 + 3 Coax or Power) Tip montaže -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)