Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMK27W2SA197
DCMK27W2SA197
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMK27W2SA197 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMK27W2SA197
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 9846 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCMK27W2SA197 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 9846 pcs Podatkovni list Combo D Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 27W2 Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija Combo D®, D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDCMK27W2SA197 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 27 (25 + 2 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A