Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMM25H3PJA183
DCMM25H3PJA183
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMM25H3PJA183 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMM25H3PJA183
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1946 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCMM25H3PJA183 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1946 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 (22 + 3 Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 25 (22 + 3 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A, 40A Vrsta kontakta Signal and Power