Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMME-21WA4P
DCMME-21WA4P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMME-21WA4P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMME-21WA4P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5916 pcs
Product parameter
številka dela DCMME-21WA4P Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5916 pcs Podatkovni list DCMME-21WA4P
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena 051524-0006
DCMME21WA4P
IDCMME21WA4P
IDCMME21WA4P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 21 (17 + 4 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Lastnosti Shielded
natančen opis 21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A