Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCX37PA191K87
DCX37PA191K87
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCX37PA191K87 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCX37PA191K87
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DCX37PA191K87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5575 pcs Podatkovni list DCX37PA191K87 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija Original D Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (M3) Lastnosti Grounding Indents
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A