Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDM50PK75
DDM50PK75
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDM50PK75 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDM50PK75
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5405 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDM50PK75 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5405 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal