Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDM50SENMBK52
DDM50SENMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDM50SENMBK52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDM50SENMBK52
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5299 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DDM50SENMBK52 Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 5299 pcs Podatkovni list DDM50SENMBK52
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated
Serija D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDDM50SENMBK52 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 50
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal