Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDM50SNK126
DDM50SNK126
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDM50SNK126 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDM50SNK126
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2681 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDM50SNK126 Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 2681 pcs Podatkovni list DDM50SNK126
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDDM50SNK126 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 50
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A