Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub, D-Shaped konektorji - Ohišja > DDMA78PNMF0
DDMA78PNMF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMA78PNMF0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMA78PNMF0
Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 78 M CRIMP NM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 973 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDMA78PNMF0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 78 M CRIMP NM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 973 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) High Density
Material školjke, Dokončaj Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Shell Finish Thickness -
Serija D*MA Pakiranje Bulk
Druga imena IDDMA78PNMF0 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 4 Število pozicij 78
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Cipele parjenja 200 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
Dielektrični material Thermoplastic natančen opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position
Vrsta kontakta Signal Vrsta priključka Plug for Male Contacts
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva -
Podobni izdelki
  • del #:DDMA78PNMB
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
  • Na zalogi:915
  • del #:DDMA78SA197
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
  • Na zalogi:995
  • del #:DDMA78PNM