Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub, D-Shaped konektorji - Ohišja > DDMAF50SF0
DDMAF50SF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMAF50SF0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMAF50SF0
Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 50 F CRIMP F0 FLO ZINC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4685 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDMAF50SF0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 50 F CRIMP F0 FLO ZINC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4685 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Shell Finish Thickness -
Serija D*MA Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Cipele parjenja -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
Dielektrični material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position