Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMAK50SNMBK47
DDMAK50SNMBK47
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMAK50SNMBK47 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMAK50SNMBK47
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis DDMAK50SNMBK47
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 872 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDMAK50SNMBK47 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis DDMAK50SNMBK47 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 872 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy
Napetost 20-28 AWG Atributi atributov -
Prekinitev Crimp Smerno usmerjanje Signal
Shell Size - Vstavi (Convert From) Brass, Gold Plated Serija MIL-DTL-24308, D*MA
RoHS Status Bulk Pitch - Connector -
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca DDMAK50SNMBK47 Dolžina - navojna porcija pod glavo -
Lastnosti - Razširjen opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Opis DDMAK50SNMBK47 Trenutna ocena (na stike) Housing/Shell (Unthreaded)
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni obrazec 5 (DD, D)
Stopite v stik s finišno debelino Gold Uporaba priključka D-Sub
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Premer kabla 50µin (1.27µm)
Razmik med predelki Machined
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:DDMAK50PK87
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Na zalogi:2431
  • del #:DDMAK50S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT