Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMAMF50PA101
DDMAMF50PA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMAMF50PA101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMAMF50PA101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2265 pcs
Product parameter
številka dela DDMAMF50PA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2265 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Serija 24308-Style, D*MAM Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:DDMAMF50P
  • Proizvajalci:Cannon