Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMM24X7SJ
DDMM24X7SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMM24X7SJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMM24X7SJ
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 957 pcs
Product parameter
številka dela DDMM24X7SJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 957 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 24 (17 + 7 Coax) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 5A, 7.5A Vrsta kontakta Coax and Signal