Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMM50PNA101
DDMM50PNA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMM50PNA101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMM50PNA101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2064 pcs
Product parameter
številka dela DDMM50PNA101 Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 2064 pcs Podatkovni list DDMM50PNA101
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena IDDMM50PNA101 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 3 Število pozicij 50
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A