Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMMP24H7SJ
DDMMP24H7SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMMP24H7SJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMMP24H7SJ
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 991 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDMMP24H7SJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 991 pcs Podatkovni list DDMMP24H7SJ Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 24 (17 + 7 Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A, 40A Vrsta kontakta Signal and Power