Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMMY-50P
DDMMY-50P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMMY-50P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMMY-50P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3164 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDMMY-50P Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3164 pcs Podatkovni list DDMMY50P
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena 051526-0067
DDMMY50P
IDDMMY50P
IDDMMY50P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 3 Število pozicij 50
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A