Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMP50SJK126
DDMP50SJK126
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMP50SJK126 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMP50SJK126
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Product parameter
številka dela DDMP50SJK126 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1730 pcs Podatkovni list DDMP50SJK126 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Mounting Brackets
natančen opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:DDMP50SJ
  • Proizvajalci:Cannon