Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMY43W2SA101
DDMY43W2SA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMY43W2SA101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMY43W2SA101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4709 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDMY43W2SA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4709 pcs Podatkovni list Combo D Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija Combo D®, D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 43 (41 + 2 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Black Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:DDMY43W2S
  • Proizvajalci:Cannon