Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DEMA15PNMBK52
DEMA15PNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DEMA15PNMBK52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DEMA15PNMBK52
Proizvajalec Cannon
Opis CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1150 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DEMA15PNMBK52 Proizvajalec Cannon
Opis CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1150 pcs Podatkovni list DEMA15PNMBK52
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 22-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated
Serija D*MA Pakiranje Bulk
Druga imena IDEMA15PNMBK52 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:DEMA15PNMB
  • Proizvajalci:Cannon