Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJA0T25F24SA
KJA0T25F24SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJA0T25F24SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJA0T25F24SA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4708 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJA0T25F24SA Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4708 pcs Podatkovni list 38999 Style Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 9-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija KJA Pakiranje Bulk
Druga imena IKJA0T25F24SA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -