Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJA0T25F37SA
KJA0T25F37SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJA0T25F37SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJA0T25F37SA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4806 pcs
Product parameter
številka dela KJA0T25F37SA Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4806 pcs Podatkovni list 38999 Style Catalog
Serija KJA Pakiranje Bulk
Druga imena 111434-0570
IKJA0T25F37SA
IKJA0T25F37SA-ND
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -