Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB0T17J26HA
KJB0T17J26HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T17J26HA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T17J26HA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4201 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB0T17J26HA Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4201 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Composite Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold