Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T17W26AD
KJB0T17W26AD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T17W26AD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T17W26AD
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4514 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB0T17W26AD Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 20
Uporaba Unshielded Atributi atributov Environment Resistant
Tip For Male Pins Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Številka izdelka proizvajalca KJB0T17W26AD
Velik premer dobavljen 17-26 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN