Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T21F41AA
KJB0T21F41AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T21F41AA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T21F41AA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KJB0T21F41AA Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1845 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -