Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T23F21AE
KJB0T23F21AE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T23F21AE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T23F21AE
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB0T23F21AE Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 16
Uporaba Unshielded Atributi atributov Environment Resistant
Tip For Male Pins Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Silver
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Številka izdelka proizvajalca KJB0T23F21AE
Velik premer dobavljen 23-21 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN