Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T23F53SNL
KJB0T23F53SNL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T23F53SNL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T23F53SNL
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT
Product parameter
številka dela KJB0T23F53SNL Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5203 pcs Podatkovni list KJB0T23F53SNL Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 20
Uporaba Unshielded Atributi atributov Environment Resistant
Tip For Female Sockets Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Silver
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Številka izdelka proizvajalca KJB0T23F53SNL
Velik premer dobavljen 23-53 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT