KJB0T23W53AD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T23W53AD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | KJB0T23W53AD |
|---|---|
| Proizvajalec | ITT Cannon, LLC |
| Opis | CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT PIN |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | KJB0T23W53AD | Proizvajalec | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT PIN | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik ali območje - AWG | 20 |
| Uporaba | Unshielded | Atributi atributov | Environment Resistant |
| Tip | For Male Pins | Smerno usmerjanje | Crimp |
| Zaključek ščita | Circular | Material školjke, Dokončaj | - |
| Shell Finish | Aluminum Alloy | Serija | MIL-DTL-38999 Series III, KJB |
| RoHS Status | Bulk | Plug / Mating Plug Diameter | Olive Drab |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 53 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Panel Mount |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Številka izdelka proizvajalca | KJB0T23W53AD | Velik premer dobavljen | 23-53 |
| Vstavi material | - | Vključuje | - |
| Lastnosti | - | Razširjen opis | 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |
| Opis | CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT PIN | Tok - Max / Contact | Threaded |