KJB0T23W53SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T23W53SB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | KJB0T23W53SB |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | KJB0T23W53SB | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5218 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | - |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 23-53 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Serija | KJB | Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | B | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 53 | Tip montaže | Panel Mount |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |