Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T25F61SBL
KJB0T25F61SBL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T25F61SBL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T25F61SBL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Product parameter
številka dela KJB0T25F61SBL Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5674 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
  • del #:KJB0T25F61SB
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP