Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB0T25M29HD
KJB0T25M29HD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T25M29HD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T25M29HD
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela KJB0T25M29HD Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5392 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 9-35
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold