Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB6T17J26HA
KJB6T17J26HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T17J26HA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T17J26HA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1327 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KJB6T17J26HA Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1327 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 9-35
Shell material Composite Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -