Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T17W26BC
KJB6T17W26BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T17W26BC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T17W26BC
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1604 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KJB6T17W26BC Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1604 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.391" (35.33mm) Vrsta kontakta Crimp